Skip to end of metadata
Go to start of metadata

You are viewing an old version of this page. View the current version.

Compare with Current View Page History

« Previous Version 11 Current »

1)Укладені декларації в системі просто так зникати не можуть.

Вони лише переходять з одного стану в інший. Діючі декларації відображаються у вкладці "Укладені" або "На перевірці НСЗУ".
Не підписані декларації відображаються у вкладках “Непідтверджені”, “До підпису”. Декларації у цих вкладках очікують підпису протягом 7 діб. Біля декларацій у цих вкладках відображається час котрий відведено на підпис.
У вкладці “Розірвані” потрапляють декларації у наступних випадках:

- пацієнт уклав декларацію з іншим лікарем;

- пацієнт досяг 18 річного віку;

- декларація анульована НСЗУ( з різних причин, одна з таких - смерть пацієнта).

2) Якщо Ви не бачите декларацію у вкладці "На перевірці НСЗУ", перевірте вкладку "Укладені".

Після перевірки НСЗУ правильно заповнені декларації потрапляють саме туди. Дата укладання декларації при цьому не зміниться. Якщо немає, перегляньте вкладку “Розірвані”.
У випадку, якщо все одно не можете знайти декларацію - скористайтеся функцією пошуку у особистому Кабінеті.
Якщо не можете знайти не підписану декларацію перевірте вкладки "На перевірці НСЗУ", "Укладені" - можливо її вже підписали.

Якщо декларацію не підписали протягом 7  діб вона видаляється із системи автоматично і більше недоступна до перегляду. В такому випадку потрібно створити декларацію знову. 

3) Перша декларація у вкладці “Розірвані” , а друга з виправленнями в “Укладені”.

  • Така cитуація може виникнути, якщо після підписання декларації її редагують. Перша декларація потрапляє в розділ "Розірвані", а друга декларація з виправленими даними ー в "Укладені".

  • Номери таких декларацій-дублів є різними, а отже в Системі вони зберігаються, як два різних документи. Тому активна декларація на пацієнта залишиться активною.

  • Також в розділ "Розірвані" потрапляють декларації пацієнтів, які досягли 18-річного віку, пацієнтів, які заключили декларацію з іншим лікарем або декларації, анульовані НСЗУ.

Видалення дублів декларацій не є компетенцією МІС Helsi. Створення процедури і правил дедуплікації відноситься до компетенції НСЗУ.  Саме НСЗУ періодично здійснює дедублікацію декларацій. 

3) У разі звільнення з медзакладу чи переходу на ФОП, усі декларації з попереднього місця роботи будуть розірвані, і вам потрібно буде їх переукладати. Якщо на старому та новому робочому місці – МІС Helsi, процедура переукладення декларацій для Вас буде спрощеною.

4) Смерть пацієнта.

Такі декларації будуть розриватися НСЗУ, на підставі даних, переданих їм з демографічного реєстру.

Додатково лікарю в системі нічого не треба робити.

За бажанням рекомендуємо окремо фіксувати перелік таких пацієнтів, щоб в подальшому при потребі використати цю інформацію для звірки з НСЗУ.

Стосовно питань, які виникають внаслідок цього процесу, рекомендуємо звертатись на гарячу лінію НСЗУ за номером 16-77. 

  • No labels