Прийом лікаря
Filter by label
There are no items with the selected labels at this time.
- Увійдіть до особистого кабінету та перейдіть до вкладки Таймлайн.
- Знайдіть запис пацієнта та натисніть кнопку На прийомі.
3. Відкриється вікно, що складається із чотирьох вкладок. Для успішного завершення прийому дані вкладки необхідно поступово заповнити.
4. На вкладці 1: Прийом в підпункті Послуги на прийомі будуть відображені активні діагнози, синім кольором - діагнози встановлені лікарем. Оберіть діагноз, за яким звертається пацієнт, або вкажіть пункт Первинне звернення.
5. Далі необхідно обрати медичну послугу із плану, що надається, або додати нову. У нашому випадку - це огляд сімейного лікаря. Назву послуги можливо обрати як вводячи ключові слова, так і за порядковим номером із загального списку. Остаточний вибір здійснюється натисканням на ліву кнопку миші. Лікарю доступні послуги, які надає його медичний заклад. Можна обрати декілька послуг. Але шаблон медзаписів закріплений не за всіма.
6. Переходимо до пункту 2: МЕДЗАПИСИ. Навпроти назви шаблону, що закріплено за послугою, натисніть кнопку Заповнити (Заполнить).
7. У формі записів про прийом необхідно заповнити розділи Скарги, Anamnesis morbi, Анамнези, Об’єктивний статус та розділи, що описують системи організму людини. Якщо поле не потребує заповнення, то його необхідно залишити пустим.
Під час заповнення зручно розпочинати ввід тексту із клавіатури та завершувати натисканням клавіші Tab. Комбінація клавіш Shift та Tab повертає на попередне поле. Між тим залишена можливість обирати значення за допомогою мишки. Частина полів із уточненнями призначеня для введення додаткової інформації потребує заповненя шляхом звичайного друку. Поле дати заповнюється шляхом вибору мишкою у календарі.
Незаповнений прийом буде збережено пустим, друк пустого прийома не буде доступним.
8. Першим заповнюється поле Скарги. Поле може містити декілька значень.
9. За умови, що у системі відсутній параметр, додайте його у розділ Інші скарги.
10. Заповніть поле Перенесені захворювання та перейдіть до опису інших систем організму.
11. Після завершення опису натиснить на кнопку Зберігти. Натикання на кнопку Очистить (Очисти) видалить внесені до медзаписів дані.
УВАГА!!! Випадкове натискання на кнопку Завершити прийом, завершить прийом і зробить неможливим подальше редагування інформації.
12. Перейдіть до вкладки 3: Діагноз.
13. На вкладці спочатку необхідно обрати тип діагнозу (доступні параметри Попередній, Заключний).
14. Оберіть Первинне звернення, якщо нова хвороба, або вже існуючу та встановіть діагноз. Пошук діагнозу відбувається за класифікатором МКХ-10.
При зверненні за планом лікуванням (діагостики) вкажіть тип діагнозу та оберіть назву захворювання. Після цього оберіть дію із випадком.
Варіант “без корекції” та “з корекцією” передбачає продовження лікування за планом, решта варіантів завершує план лікування, в тому числі без погашення запланованих заходів. Хвороби з короткою тривалістю захворювання, які не потребують повторного звернення, будуть самостійно закриватись, якщо пацієнт не буде звертатись.
15. За необхідності можна додати супутнє захворювання або ускладнення. Заповніть характеристику захворювання.
16. Перейдіть до вкладки 4: План.
17. Для кожного захворювання оберіть план лікування або діагностики. Підтвердить введення натисканням на кнопку Додати послугу. Зверніть увагу, що у вкладці Загальні надається вичерпний перелік послуг, які можуть бути надані.
У вкладці Клініки зазначені послуги, що можуть надаватися у медичному закладі.
На даний час у системі під час складання плану доступний вибір лише послуг та діагностичних методів. Для введення медикаментозного призначення використовуйте поле Рекомендації.
Правильно обрані послуги виглядатимуть наступним чином.
При зверненні за планом лікуванням (діагностики) за кожним із призначених планів перегляньте статус виконання заходів.
18. Якщо пункт із плану лікування (діагностики) було виконано у медзакладі, який не підключено до медичної системи, то його можна відмітити як виконаний (1), зазначивши дату виконання (2) та назву медзакладу (3). Потім треба натиснути кнопку Зберегти (4).
19. Перевіривши правильність заповнення даних, натисніть кнопку Зберегти прийом.
20. По закінченню введення натисніть кнопку Завершити прийом
.До завершення прийому є можливість повернутися до будь-якого кроку та ввести необхідні зміни. Після завершення - така можливість відсутня.
21. Для того щоб роздрукувати записи про прийом, натисніть на кнопку Перегляд прийому.
22. На вкладці 2: Медзаписи напроти назви шаблону послуги оберіть позначку принтера. Завантажиться вікно з текстом для друку. Роздрукуйте запис прийому.
23. Якщо вікно з формою не відкриється, виберить дозвіл на низпадаючі вікна (Always allow pop-ups) та натиснить кнопку Виконати (Done).
УВАГА!!! Для коректної роботи функції друку відімкніть додатки браузера, що блокують рекламу. На прикладі AdBlock необхідно виконати наступні дії.
Особистий кабінет пацієнта. Щоденник. Пов’язані особи.
Щоб потрапити до особистого кабінету пацієнта потрібно натиснути на ім’я пацієнта на таймлайн лікаря.
З особистого кабінету пацієнта можна переглянути Щоденник (історію прийомів). У щоденнику лікар має можливість фільтрувати історію прийомів або відібрати з усіх прийомів тільки минулі, майбутні чи на конкретну дату.
Лікар може переглядати медичні дані внесені під час прийомів.
У вкладці Призначення/Надані послуги є можливість переглянути призначення пацієнта та отримані ним послуги.